databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €500.000 in Den Haag

168 actieve listings met vraagprijs tot en met €500.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Den Haag

Wat je krijgt onder €500.000 in Den Haag

Voor een budget tot €500.000 zijn er momenteel 168 koopwoningen in Den Haag. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Den Haag is € 472.000 (€ 4.932/m²). Een woning van circa 101 m² past dus rond uw bovengrens van €500.000.

Wijken in Den Haag

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Van Loostraat 146 Statenkwartier 81 4 A € 500.000 € 6.173
Hendrik van Noortstraat 29 Houtwijk 113 4 A € 500.000 € 4.425
Rijswijkse Landingslaan 444 Waterbuurt 113 4 A € 499.500 € 4.420
Witte de Withstraat 123 Zeeheldenkwartier 84 3 A € 499.000 € 5.940
Aronskelkweg 52 Bohemen en Meer en Bos 114 4 B € 498.000 € 4.368
Kepplerstraat 300 Valkenboskwartier 91 6 A € 495.000 € 5.440
Edisonstraat 119 Valkenboskwartier 127 5 C € 495.000 € 3.898
Govert Bidloostraat 52 Valkenboskwartier 95 4 B € 495.000 € 5.211
Cornelis van der Lijnstraat 1 Bezuidenhout-Oost 94 3 A € 495.000 € 5.266
Treilerdwarsweg 94 Vissershaven 66 3 A+++ € 495.000 € 7.500
Indigostraat 77 Heesterbuurt 94 4 A € 489.500 € 5.207
Jaarsveldstraat 173 Leyenburg 104 6 E € 489.000 € 4.702
Van der Duynstraat 202 Huygenspark 80 3 C € 485.000 € 6.062
Ohmstraat 27 Valkenboskwartier 98 5 A € 475.000 € 4.847
Weimarstraat 143 Koningsplein e.o. 132 4 D € 475.000 € 3.598
Jules Massenetstraat 29 Nieuw Waldeck 118 4 B € 475.000 € 4.025
Hillenraadweg 6 Moerwijk-Zuid 96 4 A+ € 475.000 € 4.948
Heelsumstraat 116 Oostbroek-Noord 80 4 A € 475.000 € 5.938
Arnhemsestraat 94 Belgisch Park 91 4 B € 475.000 € 5.220
Van Kinsbergenstraat 146 Zeeheldenkwartier 70 4 A € 475.000 € 6.786
Boslaan 197 Haagse Bos 93 3 E € 475.000 € 5.108
Simon Carmiggelthof 72 De Velden 102 3 A+ € 469.000 € 4.598
Johannes Camphuijsstraat 164 Bezuidenhout-Oost 81 4 D € 469.000 € 5.790